20. August 2017

Summer Favorites

1199

La Roche-Posay EFFLACLAR duo - I am not a big fan of heavy, full coverage foundations in summer. This moisturizer has sheer coverage, looks natural and fights acne. It’s my winner. Sadly, there are only two shades available, so I mix them together to have the perfect one. It doesn’t have any sun protection, but there is a no-coverage with SPF available.

Bobbi Brown Full Cover Concealer - The best cover concealer that I ever tried. It’s great especially when I don’t one to use a full coverage foundation. With this one, I can only cover the parts that I want to.

Bali Body Watermelon tanning oil  - This Australian tanning oil hydrates, nourishes and gives your skin the perfect tan. It also smells absolutely wonderful.

Laura Mercier tinted moisturizer - Whenever I want to use something that combines SPF and coverage I definitely choose this one. It also absorbs oil that your skin creates and gives a great matte finish.

Laura Mercier Invisible Loose Setting Powder - Number one within the setting transparent powders. It sets makeup through the whole day and never creates the “cakey” look or wrinkles.

La Roche-Posay EFFLACLAR duo - V lete niesom veľkým fanúšikom ťažkých, priveľmi krycích makeupov. Tento krém, ktorý jemne kryje, vyzerá prirodzene a bojuje proti stopám po akné a vzniku nedokonalostí, je preto môj výherca. Odtiene sú bohužial iba dva a preto miešam dokopy bledý a tmavý aby som trafila prenejšiu farbu mojej pokožky. Takisto nemá ochranu proti slnku, ale z rovnakej rady existuje aj nekrycí, s ochranným faktorom.

Bobbi Brown Full Cover Concealer - Bezkonkurenčne najlepšie krycí korektor aký som kedy používala. Je fajn hľavne v období kedy nechcem používať krycie makeupy na celú tvár. Zakryje len to čo chcem. Na Slovensko sa zatiaľ zohnať nedá, no mal by čoskoro doraziť.

Bali Body Watermelon tanning oil - Tento austrálsky opaľovací olej hydratuje, vyživuje a pomáha ku krásnej opálenej pokožke. Okrem toho aj super vonia.

Laura Mercier tinted moisturizer - Ak náhodou potrebujem kombináciu ochranného faktoru a krycieho krému, určite zvolím tento. Zabraňuje mastnote, ktorá vzniká na tvári počas dňa a má pekný, zmatňujúci finish.

Laura Mercier Invisible Loose Setting Powder - Jednotka medzi transparentými púdrami. Fixuje make up počas celého dňa a pritom nepôsobi “koláčovo” a nevytvára make upové vrásky.